KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443045
nr 1544 3045
Hans Sandell, "Insects". Signerad. Olja på duk, 92x73 cm, yttermått inklusive ram: 94x76 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:19:31
600 kr